Krabice od bot Kolpingova rodina Moravský Krumlov na YouTube Kolpingova rodina Moravský Krumlov na Facebooku
Zpět

První krumlovský SWAP

První jarní den a s ním chuť vyvětrat skříně a komory! Přijďte se zbavit nevhodných dárků či vašich krásných přebytků po třídění šatníku! Můžete přinést maximálně 10 super věcí a 10 si odnést. DĚTSKÉ A HRAČKY můžete přinášet neomezeně, toho je nejvíc, děti rostou a je to třeba protočit více :)


♥) 10 ZA 10: na tento swap můžete donést maximálně 10 kousků a max 10 si odnést, tak jsou přítomny TOP kousky a navíc jsou dobře viditelné ♥ DĚTSKÉHO A HRAČEK MŮŽETE PŘINÁŠET NEOMEZENĚ

♥) V sobotu si při kávě a malém občerstvení, které zajistí www.scuk.cz můžeme povídat o udržitelnosti a jak to žít a nenaletět; o pomalém nakupování s rozmyslem a bez plýtvání #pomalenakupy

❖ REGISTRACE ❖
Registrujte se zde: https://drive.google.com/open?id=1lRJ5u7Zu1GquzZNYWOlTx1I7zyHe5n3xg8Lq89cccJA
Proč se registrovat? Máme tak pod kontrolou příjemné množství lidí, které zvládneme a bude nám super!

❖ CO JE SWAP ❖
Swap je o výměně nevhodných dárků, dobrého oblečení, skvělých knih, zachovalých potřeb do domácnosti. Po celou dobu swapu budeme přijímat stále dobré a sloužící věci! Čím více skvělých věcí se na swapu nastřádá, tím si můžete být jistější, že zase někdo přinese něco, co oceníte a potřebujete vy!

❖ JAK SWAP FUNGUJE ❖
Zaregistrujete se ( https://drive.google.com/open?id=1lRJ5u7Zu1GquzZNYWOlTx1I7zyHe5n3xg8Lq89cccJA ) zaplatíte 100 Kč na místě a pak přinesete max 10ks oblečení, doplňky, bižuterii, menší potřeby a předměty do domácnosti a odnést si můžete cokoliv, co potřebujete či se vám líbí. ZDARMA. Náš tým roztřídí vaše věci mezi kategorie a vy už si můžete brát, co se vám hodí, tentokrát max 10 kusů. Ale buďte rozumní a berte si jen to, co se vám fakt hodí a co potřebujete, jen tak to může fungovat ❖ Mějte na paměti, že je třeba nosit opravdu fajn věci a také neuškodí přečíst si Zásady ostříleného swapera:

❖ ZÁSADY OSTŘÍLENÉHO SWAPERA ❖
1) Ví, že lokální přímá výměna je nejšetrnější a nejúčinnější způsob ekologického získávání věcí.
2) Na výměnu nosí jen věci ve skvělém stavu a čisté, takové, které by třeba daroval s radostí i svým přátelům.
3) Jeho záměrem je udělat radost ostatním a zbavit se věcí smysluplně. Je spokojený, když jeho věci mohou i nadále sloužit ostatním.
4) Ze swapu si odnáší věci, které mu činí radost nebo je potřebuje pro sebe a své nejbližší-v množství, které sám unese!
5) Je ohleduplný k ostatním, vrací věci na svá místa, zachová klid i v tlačenici a usmívá se na své okolí.
6) Swap bere nejen jako zábavu, ale i životní styl, kde může zažít i pořádnou dávku adrenalinu, když objeví třeba skvost typu kašmírový svetr :)

❖ NEZAPOMEŇTE ❖
Nenakupováním, rozumným nakupováním, tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme energii, planetu a prodlužujeme životní cyklus výrobků. Děkujeme, že v tom jedete s námi.

❖ A CO SE ZBYLÝMI VĚCMI, KTERÉ SI NIKDO NEODNESE? ❖
Z akce "Krabice od bot" #krabiceodbotmk máme kontakty na různé organizace, azylové domy a organizace, které se zabývají krizovým bydlením. Věci roztřídíme podle potřeb a postoupíme dál mezi spřátelené neziskové organizace a další.

ORGANIZÁTOŘI ♥ SI ♥ VYHRAZUJÍ ♥ PRÁVO ♥ PUSTIT DOVNITŘ JEN SLUŠNÉ SWAPERY, KTEŘÍ SE CHOVAJÍ DLE PŘÍSLUŠNÝCH MORÁLNÍCH ZÁSAD! :) AKCE NESLOUŽÍ K ZÍSKÁNÍ VĚCÍ NA NÁSLEDNÝ PŘEPRODEJ, ALE JEN K LASKAVÉ OSOBNÍ POTŘEBĚ ♥

AKCI POŘÁDAJÍ nebo PODPORUJÍ:
★ se svolením Města Moravský Krumlov
★ komunitní farmářské tržiště www.scuk.cz ★ Kolpingova rodina MK www.kolpingmk.cz ★ první carsharing v MK La voiture Moravský Krumlov https://www.facebook.com/groups/607814966298899/

 

Podporují nás

SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o.
Jihomororavský kraj
Kolpingovo dílo
Město Moravský Krumlov
 Ing. Milan Macan                 Václav Pešek
Kolpingova rodina Moravský Krumlov na YouTube Kolpingova rodina Moravský Krumlov na Facebooku
TOP